Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Piknik Wojskowy z okazji Święta Wojska Polskiego w Olsztynie

07 sierpnia, 2023
Piknik Wojskowy z okazji Święta Wojska Polskiego w Olsztynie

Silna Biało-Czerwona – pod takim hasłem 15 sierpnia odbędzie się w Olsztynie Piknik Wojskowy z okazji Święta Wojska Polskiego.

Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Wojsko Polskie zaplanowało liczne atrakcje, m. in. pokazy sprzętu i wyszkolenia żołnierzy, strefa zabaw dla dzieci, wojskowa grochówka dla każdego.

Wydarzenie odbędzie się przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Zielonej 66 w Olsztynie, we wtorek 15 sierpnia od. godz. 12-18.

Zapraszamy!

Informacje: https://wcrczestochowa.wp.mil.pl/pl/
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).