Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

PŁONĄCY „FINISAŻ” I KONCERT LEGENDY POLSKIEGO JAZZU

13 września, 2021
PŁONĄCY „FINISAŻ” I KONCERT LEGENDY POLSKIEGO JAZZU
podleśny podpalenie rzeźb

Niezwykle efektowny finał miała wystawa instalacji artystycznej Czesława Podleśnego, którą przez całe lato można było oglądać na Rynku w Olsztynie.


Dziś wieczorem widzowie mogli zobaczyć płonące kompozycje „Spacer na łańcuchu” oraz „Rozbitkowie”, podpalone przez samego artystę.
Widowisku towarzyszył koncert Krzysztofa Ścierańskiego – wirtuoza gitary basowej i elektrycznej.

Gościliśmy panią Lidię Burzyńską – Poseł na Sejm RP.

fot. Tomasz Sieniawski
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).