Czwartek, 2 lutego 2023r. | Imieniny: Marii, Miloslawa
Pokaż menu

PODZIĘKOWANIA DLA WOLONTARIUSZY Z MIASTA I GMINY OLSZTYN

07 grudnia, 2022
PODZIĘKOWANIA DLA WOLONTARIUSZY Z MIASTA I GMINY OLSZTYN
osoby stojące w rządku
5 grudnia 2022 r. świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień wolontariusza. Z tej okazji Krzysztof Smela, Starosta Częstochowski i Jan Miarzyński, Wicestarosta Częstochowski spotkali się z przedstawicielami organizacji pozarządowych, których działania są realizowane w oparciu o pracę wolontariacką ukierunkowaną na wsparcie lokalnej społeczności.

Z terenu Miasta i Gminy Olsztyn wyróżnieni zostali: Bernadetta Niemczyk, Monika Kosielak, Kamila Ulrich i Mariusz Bugara.
Gratulujemy!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).