Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Pokaż swój projekt na Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2022

19 sierpnia, 2022
Pokaż swój projekt na Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2022
logo funduszy europejskich
Zapraszamy do udziału w IX edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), które odbędą się już 7-9 października 2022 r. DOFE to ogólnopolska akcja mająca na celu promocję efektów wdrażania Funduszy Europejskich w Polsce.

Więcej szczegółów na: https://rpo.slaskie.pl/czytaj/pokaz_swoj_projekt_dofe_2022_071822
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).