Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Półfinał Wojewódzki w badmintona

23 marca, 2016
Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL

22 marca Antoni Mofina, Dominik Tutaj zajęli indywidualnie I i II miejsce podczas Półfinału Wojewódzkiego w badmintonie odbywającego się w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego w Hali Polonia w Częstochowie.

Debiutujące w rozgrywkach Matylda Strączyńska i Olga Luks zajęły drugą pozycję. Jako jedyna drużyna z naszego rejonu będą nas reprezentować w finale wojewódzkim 6 kwietnia w Dąbrowie Górniczej.

Wszyscy są uczniami pani Grażyny Stefanik, uczęszczają do klasy V i VI i trenują w Klubie Sportowym LOTKA. Gratulujemy zawodnikom, trenerom oraz rodzicom i życzymy dalszych sukcesów!
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).