Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

POLICJA. WEEKENDOWE PATROLE PIESZE

08 sierpnia, 2023
POLICJA. WEEKENDOWE PATROLE PIESZE

Na wniosek Radnych olsztyńskiej Rady Miejskiej i Burmistrza od początku wakacji na ulicach Olsztyna pojawiły się weekendowe policyjne patrole piesze.

Funkcjonariusze patrolują miejsca o największym natężeniu ruchu turystycznego w każdy letni weekend, od piątkowego popołudnia do niedzieli.

W trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców, a także licznie odwiedzających gminę turystów, policjantów można spotkać w rejonach placów zabaw, atrakcji turystycznych, czy parkingów, a także na terenie imprez plenerowych odbywających się na naszym terenie.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).