Premiera filmu 21.37
27 marca, 2025


2 kwietnia br. w całej Polsce odbędzie się premiera filmu pt. „21.37” w reżyserii Mariusza Pilisa.
21.37 to opowieść o nieprawdopodobnych wydarzeniach, które miały miejsce w Polsce po śmierci Jana Pawła II. To, czego doświadczyliśmy po 2 kwietnia 2005 r., było wielkie, niepowtarzalne i mistyczne. Nigdy wcześniej nie miało miejsca i zapewne już nigdy się nie wydarzy. Zatrzymał się czas, ustały kłótnie, Polacy zaczęli mówić lepszym językiem, nagle dostrzegli wokół siebie innych dobrych ludzi i dobre emocje. 21.37 to film, który na zawsze zapisuje w historii tamte wydarzenia.
Partnerem honorowym filmu jest Rada Krajowa Kół Gospodyń Wiejskich, której przewodniczącą jest mieszkanka Olsztyna Bernadetta Niemczyk.

Źródło: Urząd Gminy Olsztyn