Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

QUAD DLA OSP OLSZTYN

22 stycznia, 2024
QUAD DLA OSP OLSZTYN

W sobotę OSP Olsztyn wzbogaciła się o quada 4×4 C-FORCE CF MOTO 1000 EPS w zestawie z pługiem śnieżnym oraz łańcuchami.

Zakup udało się zrealizować dzięki wsparciu pozyskanemu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, dotacji Urzędu Miasta i Gminy Olsztyn oraz środkom własnym OSP – łącznie 62 tys. zł.

Nowy sprzęt pozwoli na skuteczniejsze i lepsze działania podczas akcji w trudnych terenach, których na Jurze nie brakuje.

Gratulacje dla Druhów z Olsztyna!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).