Poniedziałek, 4 grudnia 2023r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

REJESTRACJA WOLONTARIUSZY I PUSZEK STACJONARNYCH

20 listopada, 2023
REJESTRACJA WOLONTARIUSZY I PUSZEK STACJONARNYCH
serce z napisem WIelka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Jak co roku gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Już dziś zapraszamy chętnych Wolontariuszy i osoby, które prowadzą działalność gospodarczą do rejestracji w sztabie 5496 przy Urzędzie Miasta i Gminy w Olsztynie.

Liczba miejsc ograniczona! Rejestracja potrwa maksymalnie do 8 grudnia 2023 r. Szczegółowe informacje: Referat Promocji i Turystyki.
Zapraszamy!

LOGO PDF ankieta-wolontariusza-32-finalu

LOGO PDF formularz-zgloszeniowy-puszki-stacjonarnej
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).