Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

REJESTRACJA WOLONTARIUSZY WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

08 listopada, 2022
REJESTRACJA WOLONTARIUSZY WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
LOGO 31 FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

DRODZY WOLONTARIUSZE! 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra pod hasłem Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

Ruszyła już rejestracja wolontariuszy. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, OSTATECZNY TERMIN PIERWSZEGO ETAPU REKRUTACJI TO 30 LIPCA.

– KAŻDY, KTO NIE BYŁ JESZCZE wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – prosimy o wypełnienie ankiety wolontariusza. Potrzebne są wszystkie dane zawarte w ankiecie, przede wszystkim nr PESEL, imię, nazwisko, adres zamieszkania, szkoła, do jakiej dziecko uczęszcza.

W przypadku wolontariuszy pełnoletnich – samodzielnie podpisują ankietę. Za dzieci poniżej 18 roku życia ankietę podpisuje rodzic lub opiekun prawny. Wystarczą dane jednego rodzica, do bazy można dodać wyłącznie jeden numer telefonu. Potrzebne jest również zdjęcie podesłane drogą mailową.

Dane kontaktowe: mail i numer telefonu należy podać takie, z których regularnie korzystacie. To właśnie tymi drogami będziemy się kontaktować z Wami i Waszymi opiekunami.
UWAGA! Poza ankietą, którą należy dostarczyć do Urzędu Miasta i Gminy Olsztyn (pok. Nr 12 lub do placówki oświatowej, która podejmie współpracę) konieczne jest podesłanie zdjęcia portretowego dziecka w dobrej rozdzielczości. Najlepiej wykonane telefonem (BEZ ŻADNYCH FILTRÓW I ZDOBIEŃ) – proszę WYSŁAĆ NA ADRES MAIL kkubat@olsztyn-jurajski.pl w tytule wpisując: imię i nazwisko wolontariusza oraz szkołę, do której uczęszcza.

– KAŻDY, KTO BYŁ JUŻ wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i chce zostać nim ponownie w nadchodzącym finale – prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 34 3285 076 wew. 23 lub 668 398 010. Wystarczy podać podstawowe dane, aby Szef Sztabu mógł Was odnaleźć w bazie i zakwalifikować do tegorocznego wolontariatu. Jeżeli istnieje konieczność zmiany zdjęcia lub jakichkolwiek danych – od razu prosimy o zasygnalizowanie nam tego w czasie rozmowy.

UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, NIE ZWLEKAJ Z REJESTRACJĄ. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. JEDNAK JEŚLI NIE ZABRAKNIE MIEJSC – OSTATECZNY TERMIN ZGŁOSZENIA TO 30 LISTOPADA 2022 R.

INFORMUJEMY, ŻE PO DOKONANIU ZGŁOSZENIA KAŻDY ZAPISANY PEŁNOLETNI WOLONTARIUSZ LUB OPIEKUN BĘDZIE MUSIAŁ ZŁOŻYĆ PODPIS POD ODPOWIEDNIM WYDRUKIEM POTRZEBNYM DO STWORZENIA IDENTYFIKATORÓW. WYDRUKI BĘDĄ DOSTĘPNE PO 30 LISTOPADA I NA PEWNO BĘDZIECIE O TYM POINFORMOWANI W ODPOWIEDNI SPOSÓB!

LOGO WORD ankieta-wolontariusza-31-finalu
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).