Niedziela, 25 lutego 2024r. | Imieniny: Wiktora, Cezarego
Pokaż menu

Rodzinny Turniej Mikołajkowo – Świąteczny 17.12.2022 r. LOTKI

27 grudnia, 2022
Rodzinny Turniej Mikołajkowo – Świąteczny 17.12.2022 r. LOTKI
członkowie klubu sportowego
Jak co roku mogliśmy się spotkać wspólnie z zawodnikami, rodzicami, amatorami, sponsorami i sympatykami na Rodzinnym Turnieju Mikołajkowo – Świątecznym LOTKI.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się:
– Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej – Grażyna Elmanowska
– Radny Rady Miejskiej – Grzegorz Kotwa
– Radny Rady Miejskiej –Mariusz Bugara
– Dyrektor GOSiR Miasta i Gminy Olsztyn – Edyta Czajkowska
– Radny Miasta Częstochowy – Dariusz Kapinos
– Prezes Klubu Włókniarz Częstochowa –Michał Świącik
– Przedstawiciel Firmy BIOFARM –Michał Czarnota
– Wszyscy Sponsorzy i Sympatycy, Zawodnicy Klubu oraz Rodzice.

Rywalizacja odbyła się w kategorii dzieci i młodzieży oraz Rodzic + Dziecko, Amator. Kategoria Rodzic + Dziecko i Amator walczyła o Puchar Dyrektora GOSiR Miasta i Gminy Olsztyn, które w tym roku były jeszcze większe niż w roku poprzednim, bardzo dziękujemy Pani Dyrektor za okazane wsparcie i serce dla sportu.

W tym roku LOTKA otrzymała dodatkowo pięć niespodzianek, o których nawet trenerzy nie wiedzieli i byli bardzo zaskoczeni:
– przedstawiciele Rady Miasta, którzy byli obecni ufundowali dla dzieci i młodzieży dodatkowe torby ze słodyczami
– Radny Miasta Częstochowy, Dariusz Kapinos ufundował i wręczył dwóm zawodniczkom LOTKI wspaniałe rakiety firmy YONEX
– Prezes Klubu Włókniarz Częstochowa, Michał Świącik ufundował i wręczył trzy karnety na sezon 2023, które zostały rozlosowane przez elfika wśród rodziców i amatorów
– Dariusz Walczak osłodził wszystkim chwilę fundując wspaniały tort
– wspólny Rodzinny Świąteczny taniec poprowdzony przez Kamilę

Nasi mali pomocnicy – Elfiki pomagały też w losowaniu dodatkowych nagród ufundowanych przez Sponsorów i Sympatyków Klubu. Rodzice ponownie przygotowali wspaniałą kawiarenkę z wypiekami i innymi smakołykami.
Inicjatywą turnieju było podziękowanie zawodnikom, Rodzicom, Amatorom za sezon 2022 r., w którym włożyli wiele pracy by osiągać jak najlepsze wyniki. W całym sezonie widać było u Zawodników i tych malusich i tych dużych łzy szczęścia i łzy porażki, siłę walki, zaangażowania w treningi, rywalizację sportową. Wielokrotnie stawali na podium i pokazywali, że walczą do ostatnich sił. Ale bez zaangażowanie wszystkich nie byłoby możliwe osiąganie tak wielu sukcesów. Dlatego za spędzony czas i zaangażowane na treningach, na turniejach, na obozach dziękują trenerzy.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).