Poniedziałek, 25 września 2023r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

ROMAN BAUTA NAJLEPSZY W VI JURAJSKICH ZAWODACH BALONOWYCH

10 lipca, 2023
ROMAN BAUTA NAJLEPSZY W VI JURAJSKICH ZAWODACH BALONOWYCH

Wczoraj w Złotym Potoku wręczyliśmy puchary i nagrody zwycięzcom Balonowego Pucharu Polski rozgrywanego na terenie gmin Olsztyn i Janów w dniach 6-9 lipca 2023 r.

Roman Bauta zajął pierwsze miejsce, Mateusz Rękas był drugi, Tomasz Filus trzeci. Gratulujemy!

W uroczystości uczestniczyli Edward Moskalik, Wójt Gminy Janów, Tomasz Kucharski, Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn, Marian Mitka, Aeroklub Śląski oraz Grzegorz Boski, członek Zarządu Województwa Śląskiego.

Szczegółowe wyniki zawodów można zobaczyć na https://watchmefly.net/events/event.php?e=Jura23&v=pp.

Fot. Tomasz Sieniawski
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).