Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Seniorzy na warsztatach edukacyjnych

06 grudnia, 2023
Seniorzy na warsztatach edukacyjnych

Seniorzy z olsztyńskiego oddziału KERiI 29 listopada wzięli udział w warsztatach „Zdrowie w słoiku i naturalne probiotyki”, które odbyły się w Gospodarstwie Edukacyjnym Sokole Ranczo w Biskupicach.

Uczestnicy dowiedzieli się dlaczego warto robić naturalne przetwory, bardzo zdrowe kiszonki i inne probiotyki z własnych produktów i własnych upraw.

Szkolenie dla trzydziestu seniorów zostało zorganizowane przez Fundację Juromagia oraz Polskie Centrum Heurystyki.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).