Czwartek, 23 marca 2023r. | Imieniny: Pelagii, Oktawiana, Feliksa
Pokaż menu

SENIORZY ŚWIĘTOWALI DZIEŃ BABCI I DZIADKA

13 lutego, 2023
SENIORZY ŚWIĘTOWALI DZIEŃ BABCI I DZIADKA
seniorzy w kole
Zimą tego roku Seniorzy z Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów zorganizowali przyjemne spotkanie z okazji Dnia Babci i Ojca.

W organizacji wydarzenia pomogło Przedszkole w Olsztynie na czele z Bożeną Klechą, Dyrektor Przedszkola w Olsztynie i dwiema wychowawczyniami: Moniką Pietrzak i Anną Kondys oraz Małgorzata Ślęzak, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Olsztynie.

Nauczycielki z placówek oświatowych przygotowały część artystyczną. Wszyscy seniorzy otrzymali upominki. Jeszcze raz Babciom i Dziadkom życzymy dużo uśmiechu i przemiłych spotkań w gronie najbliższych!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).