Słonce Jury


Dziś na stadionie Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie rywalizowały jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych Miasta i Gminy Olsztyn. W zawodach udział wzięły Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze oraz drużyny kobiece i męskie.
W kategorii MDP zwyciężyła OSP Przymiłowice, w kategorii drużyn żeńskich OSP Zrębice, w kategorii drużyn męskich również OSP Zrębice.
Nad sprawnym przygotowaniem wydarzenia czuwał Jan Jeleń, Komendant Gminny OSP, a prawidłowy przebieg zawodów zapewnili sędzia główny oraz komisja z Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.
Tomasz Kucharski, Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn pogratulował wszystkim uczestnikom zaangażowania, sportowej postawy i wysokiego poziomu rywalizacji.
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim drużynom biorącym udział w zawodach!
Wyniki:
W kategorii drużyn dziewcząt
1. OSP Zrębice
W kategorii drużyn chłopców
1. OSP Przymiłowice
2. OSP Zrębice
3. OSP Olsztyn
4. OSP Biskupice
5. OSP Kusięta
6. OSP Turów
W kategorii drużyn żeńskich
1. OSP Zrębice
2. OSP Olsztyn
3. OSP Kusięta
W kategorii drużyn męskich
1. OSP Zrębice
2. OSP Przymiłowice
3. OSP Kusięta
4. OSP Olsztyn
5. OSP Turów
6. OSP Biskupice




















































