Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

ŚLUBOWANIE W PRZYMIŁOWICACH

18 marca, 2024
ŚLUBOWANIE W PRZYMIŁOWICACH

Ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej sprawiło, że zebranie sprawozdawcze OSP Przymiłowice miało zupełnie wyjątkowy charakter.

16 marca 2024 r. liczna grupa dzieci i młodzieży wstąpiła w szeregi MDP OSP Przymiłowice. Ślubowanie Członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej odbyło się w obecności Tomasza Kucharskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn.

Gratulacje dla Pawła Celebana, prezesa OSP Przymiłowice i Jana Jelenia, komendanta gminnego OSP i całego zarządu za przygotowania uroczystości.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).