Wtorek, 16 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

SPARINGOWY MECZ SIATKÓWKI W OLSZTYNIE

04 marca, 2024
SPARINGOWY MECZ SIATKÓWKI W OLSZTYNIE
mecz siatkówki
W sobotę, 2 marca 2024 r. w hali sportowej GOSiR odbył się mecz sparingowy pomiędzy Exact Systems Hemarpol Norwid Częstochowa i Skra Bełchatów.

Gratulujemy zwycięstwa Zawodnikom Skry Bełchatów, którzy zakończyli spotkanie z wynikiem 3:0.
Dziękujemy wszystkim Zawodnikom za zaangażowanie i liczymy na kolejne pojedynki w naszej hali sportowej!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).