Środa, 12 czerwca 2024r. | Imieniny: Janiny, Onufrego, Leona
Pokaż menu

SPEKTAKL SAŁATKA GRECKA W GAUDE MATER

05 czerwca, 2024
SPEKTAKL SAŁATKA GRECKA W GAUDE MATER
recytująca dziewczyna w antycznym stroju greckim
Grupa teatralna „Całkiem Nowa Historia” pod przewodnictwem Anny Nabiałek została zaproszona do Gaude Mater w Częstochowie, by pokazać najnowszy spektakl pt. „Sałatka Grecka”.

Spektakl został przygotowany i wyreżyserowany przez instruktora GOK Annę Nabiałek.
Premierę można zobaczyć w Gminnym Ośrodku Kultury 12 czerwca o godzinie 17.30. Zapraszamy!

Fot. Łukasz Kolewiński, Gaude Mater
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).