Wtorek, 16 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

SPEKTAKLE TEATRALNE W GOK

06 kwietnia, 2023
SPEKTAKLE TEATRALNE W GOK
gok logo
W kwietniu w Gminnym Ośrodku Kultury odbędą się dwa ważne wydarzenia teatralne. Będą to premiery grup teatralnych prowadzonych przez Panią Annę Nabiałek. Młodsza ekipa „Przyjaciele” zaprezentuje 23.04 spektakl „Na strychu”. Natomiast grupa starsza „Całkiem Nowa Historia” przedstawi 20.04 kultową „Pchłę Szachrajkę. Zapraszamy serdecznie.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).