Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Sportowa wiosna u przedszkolaków

25 marca, 2016
Zamek w Olsztynie - Ziijon - Praca własna / Wikipedia / CC BY 3.0 Zamek w Olsztynie - Ziijon - Praca własna / Wikipedia / CC BY 3.0

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji 23 marca 2016r. był organizatorem gier i zabaw sportowych dla przedszkolaków z terenu gminy Olsztyn.

Jak co roku dzieci mogły zapoznać się z różnymi dyscyplinami sportu i spróbować swoich sił w wielu konkurencjach, którym bacznie przyglądali się trenerzy prowadzący zajęcia. Celem takich spotkań jest integracja maluchów i kształtowanie umiejętności gry zespołowej.

Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali pamiątkowe medale Wzorowego Przedszkolaka, jako nagrodę za uczestnictwo i wytrwałość, a także zachętę do wyboru swojej ulubionej dyscypliny sportowej.

E. Czajkowska
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).