Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Spotkanie autorskie z Anną Krystaszek

17 kwietnia, 2023
Spotkanie autorskie z Anną Krystaszek
kobieta siedząca przy stole
Gminna Biblioteka Publiczna w Olsztynie, zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Krystaszek.

Z wykształcenia pedagog, socjoterapeutka. Pisze thrillery psychologiczne, w których częstochowska policja rozwiązuje mrożące krew w żyłach zagadki. Nakładem wydawnictwa Muza ukazały się: W cieniu terapeutki, Wizje oraz Pustelnia Mordercy, a już 21 czerwca będziemy mogli przeczytać jej kolejną powieść.

Od dzieciństwa związana z Olsztynem, ponieważ w Kusiętach jest jej dom rodzinny. Nieprzypadkowo w jej książkach możemy znaleźć opisy miejsc pobliskich miejscowości. Przeczytamy w nich m.in. o Kusiętach, Turowie, Zielonej Górze czy Odrzykoniu. Dodatkowo oznaczenia Olsztyna Jurajskiego zostały użyte jako jeden ze znaków pozostawianych przez mordercę na ciałach ofiar.

Zapraszamy 19 maja, godzina 17:00, sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem, zapraszamy do Biblioteki, po bezpłatne wejściówki. Szczegółowe informacje pod numerem 34/32-85-313 w. 24.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).