Poniedziałek, 28 listopada 2022r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

spotkanie „Sympatyków Pisania”

27 września, 2022
spotkanie „Sympatyków Pisania”
logo gminnej biblioteki publicznej
Gminna Biblioteka Publiczna w Olsztynie serdecznie zaprasza na inauguracyjne spotkanie „Sympatyków Pisania”, które odbędzie się w sali widowiskowej GOK-u,
w poniedziałek 3 października 2022r., o godzinie 17:00

Spotkanie ma charakter otwarty i ma na celu wymianę doświadczeń osób, które lubią pisać wierszem lub prozą, rozmawiać o literaturze i dzielić się swoim dorobkiem.
Zapraszamy wszystkich chętnych w każdym wieku, dla których pisanie jest sposobem na spędzanie wolnego czasu.

Inicjatorami spotkania są Daniela Dzięglewska, emerytowany nauczyciel, pedagog,
Anna Jędryka, członkini Klubu Literackiego „Fraszka” oraz
Ryszard „Sidor” Sidorkiewicz, poeta, filolog, nauczyciel, założyciel oraz prezes Janowskiego Klubu Literackiego.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 34/ 32-85-313 w. 24

Zapraszamy! Wstęp wolny!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).