Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Spotkanie w Urzędzie Miasta

06 marca, 2024
Spotkanie w Urzędzie Miasta
6 marca w Urzędzie Miasta w Częstochowie odbyło się spotkanie w ramach projektu OFAJ, w którym bierze udział II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Częstochowie.

Urząd Miasta gościł uczniów z francuskiego Lourdes i niemieckiego Altotting. Na spotkanie zostali zaproszenie przedstawiciele Wspólnoty Gruntowej Olsztyna, Włodzimierz Nabiałek i Bernadetta Niemczyk. Zaprosili gości na olsztyński zamek i wręczyli im drobne upominki.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).