Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Spotkanie z Krzysztofem Piersą

12 października, 2022
Spotkanie z Krzysztofem Piersą
Gminna Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza na spotkanie z Krzysztofem Piersą.

Terapeuta do spraw uzależnień. Specjalista w dziedzinie cyber-zagrożeń, uzależnienia od gier komputerowych, Internetu i telefonów komórkowych. Autor poradników „Komputerowy Ćpun”, „Komputerowy Ćpun 2.0”, „Trener Marzeń” oraz „Złota Rybka w Szambie”.

Były trener e-sportowy, dziennikarz gamingowy, i youtuber. Prekursor profilaktyki uzależnień w dziedzinie cyfrowej rozrywki wśród dzieci i młodzieży. Prowadzi programy profilaktyczne i wykłady dotyczące gier i Internetu. Dzięki szerokiej wiedzy i praktycznym doświadczeniom zjednał sobie uwagę zarówno najmłodszych słuchaczy jak i najstarszych.

Jego praca stanowi wsparcie dydaktyczne wielu pedagogów i psychologów dziecięcych.

Cytowany przez Newsweek Psychologia, TVN, TVP, TVN BiS, Wpolsacie.pl, Wirtualna Polska, Onet, Wysokie Obcasy i Charaktery.

Spotkanie skierowane do młodzieży i rodziców dzieci zmagających się z problemem uzależnienia od gier komputerowych i Internetu.

28 października, godzina 17:00, sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Wstęp wolny!!! Zapraszamy!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).