Wtorek, 23 kwietnia 2024r. | Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Pokaż menu

SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA SOŁTYSA 2024

11 marca, 2024
SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA SOŁTYSA 2024
grupa osób z kwiatami
W poniedziałek, 11 marca 2024 roku odbyło się spotkanie z Sołtysami Miasta i Gminy Olsztyn z okazji Dnia Sołtysa.Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Olsztynie przekazali Sołtysom życzenia i symboliczne upominki z okazji ich święta i podziękowali za dobrą współpracę. Na spotkaniu odbyły się także rozmowy na temat spraw bieżących dotyczących poszczególnych sołectw.

Sołtysi wręczyli kwiaty i przekazali wyrazy wdzięczności za dotychczasową współpracę na ręce Tomasza Kucharskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn, Janusza Koniecznego, Przewodniczącego Rady Miejskiej i Agnieszki Migalskiej, Pracownika Urzędu Miasta i Gminy Olsztyn.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).