Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Spotkanie z pisarką Iwoną Herbuś

29 listopada, 2022
Spotkanie z pisarką Iwoną Herbuś
grupa ludzi
W piątek 25 listopada, odbyło się spotkanie z Iwoną Herbuś, autorką książki INNY ŚWIAT. KIM JESTEM.

Autorka oprócz tego że pisze, to również maluje obrazy, posiada tytuł doktora nauk społecznych, prowadzi zajęcia na uczelniach, jest przedsiębiorczynią, która aktywnie angażuje się w prawa kobiet.
Nasz gość pisze do czasopisma, w którym publikuje swoje teksty o sytuacji i problemach kobiet. Wpisało się to idealnie w nasze spotkanie, ponieważ 25-go listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Eliminacji Przemocy wobec Kobiet i usłyszeliśmy również kilka słów w tym temacie.

To było bardzo sympatyczne spotkanie, podczas którego dowiedzieliśmy się co skłoniło autorkę do napisania takiej właśnie książki, jaką metodą została napisana, zdradziła również kilka szczegółów dotyczących fabuły i pokrótce przedstawiła bohaterów, tak żeby rozbudzić ciekawość ale do końca nie zdradzać treści książki.

O tym, że spotkanie było ciekawe świadczy ilość zakupionych książek, opatrzonych autografem autorki, która zdradziła, że druga część już się pisze. Szykuje się kolejne spotkanie.
Pani Iwonie dziękujemy za udział w spotkaniu a wszystkim gościom za przybycie.

Spotkanie, które odbyło się w sali widowiskowej GOK-u zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Olsztynie.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).