Środa, 8 lutego 2023r. | Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny
Pokaż menu

SPRZĄTAMY DROGI

31 marca, 2021
SPRZĄTAMY DROGI
zamiatarka
Gmina Olsztyn rozpoczęła pozimowe sprzątanie dróg i chodników. Profesjonalna zamiatarka na mokro wyjechała na drogi gminne.

Drogi po zimie są mocno zanieczyszczone, zależy nam, by wraz z początkiem wiosny na naszych ulicach było czysto. – mówi Tomasz Kucharski, Wójt Gminy Olsztyn.
Drogi i chodniki na terenie Gminy Olsztyn są zamiatane na mokro przez firmę ASMAR z Częstochowy.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).