Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Srebro i brąz dla LOTKI

08 marca, 2016
Zamek w Olsztynie - Ziijon - Praca własna / Wikipedia / CC BY 3.0 Zamek w Olsztynie - Ziijon - Praca własna / Wikipedia / CC BY 3.0

Miło nam poinformować, że na Ogólnopolskim Turnieju Elity I Decathlon Częstochowa Cup, który odbył się 5 marca 2016 r., wielki sukces odnieśli amatorzy z Gminy Olsztyn, trenujący w Klubie „LOTKA”.

W grupie AMATOR w grzej pojedynczej srebrny medal wywalczył Mateusz Wierzchowski, a brązowy medal Artur Stępień.

W grupie MASTERS w grze podwójnej brązowy medal wywalczyli trenerzy „LOTKI”, Tomasz Jackowski i Leszek Gasik, który w grupie ELITA w grze pojedynczej uplasował się na miejscu 9-16.

Jak widać nie tylko dzieci i młodzież zdobywa trofea dla Klubu i Gminy. Brawa i gratulacje dla naszych badmintonistów!

J. Knysak
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).