Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

STO VESP W OLSZTYNIE

20 lipca, 2023
STO VESP W OLSZTYNIE
skutery vespa z zamkiem w tle

Aż 100 miłośników skuterów marki Vespa przyjechało w miniony weekend do Olsztyna, aby uczestniczyć w IV VESPAniałym Zlocie.

W programie wydarzenia była przejażdżka po urokliwych jurajskich okolicach. Właścicieli skuterów czekały konkursy z nagrodami, biesiada przy ognisku, zwiedzanie winnicy i wiele innych atrakcji.
Dziękujemy Marcinowi Rydzowi za ogromne zaangażowanie w zorganizowaniu wydarzenia.
Zapraszamy do nas za rok.
Fot. Tomasz Sieniawski
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).