Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Sukces klubu LOTKA

15 lutego, 2016
Zamek w Olsztynie - Ziijon - Praca własna / Wikipedia / CC BY 3.0 Zamek w Olsztynie - Ziijon - Praca własna / Wikipedia / CC BY 3.0

13 lutego 2016 r., odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików i Juniorów Młodszych w Gminie Poczesna. Klub z sukcesem reprezentowała Julia Jackowska.

Ciężka praca na treningach i systematyczność przyniosła efekt. Julia  wywalczyła miejsce 6-12, gdzie uległa w grupie po trzy setowej walce Adriannie Biel z Bierunia, która ostatecznie zdobyła srebny medal.

Dużym sukcesem jest zdobycie przez Julię w grze mieszanej SREBNEGO MEDALU w parze z Jankiem Gaworem z MKS "Dwójka" Blachownia. Dzięki zdobytej tak wysokiej lokaty na Ogólnopolskim Turnieju z pewnością przyczyni się do awansu "mixta" na Generalnej Liście prowadzonej przez Polski Związek Badmintona.

Źródło: http://www.olsztyn-jurajski.pl/aktualnosci/2251




Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).