Czwartek, 2 lutego 2023r. | Imieniny: Marii, Miloslawa
Pokaż menu

SUKCES MIESZKANKI OLSZTYNA JURAJSKIEGO

06 grudnia, 2022
SUKCES MIESZKANKI OLSZTYNA JURAJSKIEGO

Maja Pijet z Olsztyna Jurajskiego, wraz ze swoim partnerem Filipem Malickim z Radomska, zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Polski w 10 Tańcach w kategorii 14-15 latków.

Mistrzostwa Polski odbyły się 27 listopada 2022 r. w Kędzierzynie Koźlu pod patronatem Polskiego Towarzystwa Tanecznego – członka Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
W mistrzostwach brało udział 21 najlepszych par z całej Polski.

Maja wraz z partnerem wytańczyli medal wykonując po 5 tańców standardowych i 5 latynoamerykańskich w trzech rundach (ćwierćfinał, półfinał i finał), tj. łącznie 30 tańców.

Maja Pijet rozpoczęła przygodę z tańcem w wieku 7 lat. Reprezentuje Szkołę Tańca Dobrowolscy z Częstochowy.
Mai gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).