Niedziela, 2 października 2022r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Sukcesy LOTKI na Ogólnopolskim Turnieju Badmintona

10 listopada, 2021
Sukcesy LOTKI na Ogólnopolskim Turnieju Badmintona

W dniu 06.11.2021 r. LOTKA rywalizowała na V Ogólnopolskim Turnieju Badmintona o Mistrzostwo Radomska pod patronatem Prezydenta Miasta Radomsko w kategorii U-9, U-11, U-13, U-15, U-17.


Drużyna, w składzie: Kamil Gomoluch, Mateusz Czajkowski, Marcel Dzięgielewski, Grzegorz Sepioło, Piotr Bąk, Paweł Kula, Piotr Janecki, Zuzanna Słowicka, Oliwia Jagoda, Oliwia Kanik, Karolina Wieczorek, Natalia Staniec, Kamila Śledź, Marysia Jędrusik, Miłosz Janecki, Oskar Gwoździowski, Jan Kraszczyński, Paweł Nocuń, Oliwier Maladyn, Maja Pruszyńska, Martyna Wieczorek, Marianna Skowron, Martyna Wieczorek, Aleksandra Sobierajska zdobyła aż 25 lokat na podium.
Zawodnicy zdobyli medale, dyplomy i bardzo cenne nagrody.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).