Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

SUKCESY UCZNIÓW ZE SZKOŁY W OLSZTYNIE

29 listopada, 2021
SUKCESY UCZNIÓW ZE SZKOŁY W OLSZTYNIE
szkoła podstawowa w olsztynie

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Olsztynie zaprezentowali swoje umiejętności podczas XXI Regionalnego Konkursu Recytatorskiego „Chrońmy Ziemię”.

Uczennica klasy III a Alicja Biskup przygotowana pod kierunkiem Pani Krystyny Bożek zajęła I miejsce. Wyróżnienie otrzymał uczeń klasy II a Jacek Matyś.

Gratulujemy sukcesu!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).