Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

świąteczna delegacja uczniów Szkoły Podstawowej w Olsztynie

22 grudnia, 2021
świąteczna delegacja uczniów Szkoły Podstawowej w Olsztynie
uczniowie szkoły podstawowej z wójtem
Z okazji zbliżających się świat Bożego Narodzenia i Nowego Roku delegacja uczniów i nauczycieli ze SP w Olsztynie odwiedziła Wójta Gminy Olsztyn, Tomasza Kucharskiego oraz wszystkich pracowników z życzeniami świątecznymi.

Życzenia przekazane zostały na własnoręcznie wykonanych przez uczniów kartkach świątecznych, które brały udział w konkursie pt. „Najładniejsza kartka Świąteczna-Boże Narodzenie 2021”. Serdecznie dziękujemy!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).