Czwartek, 2 lutego 2023r. | Imieniny: Marii, Miloslawa
Pokaż menu

Świąteczny Olsztyn

07 grudnia, 2022
Świąteczny Olsztyn
dekoracje świąteczne

6 grudnia z udziałem najmłodszych i tych najstarszych Mieszkańców uroczyście rozświetliliśmy choinkę i świąteczne dekoracje na Rynku w Olsztynie.

Mikołaj spotkał się z dziećmi, rozdawał słodycze, można było sobie z nim zrobić pamiątkowe zdjęcie. Nie zabrakło zabawy i wspólnego śpiewania piosenek.

Głównym punktem programu mikołajkowego wieczoru było rozświetlenie choinki. Tomasz Kucharski, Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn oraz Janusz Konieczny, Przewodniczący Rady Miejskiej w Olsztynie uroczyście włączyli choinkowe światełka.

Muzycy Orkiestry Dętej Sempre wprowadzili uczestników w niepowtarzalny, świąteczny klimat.

Fot. Tomasz Sieniawski
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).