Środa, 27 października 2021r. | Imieniny: Iwony, Sabiny
Pokaż menu

Święto Ziemniaka w Przymiłowicach

22 września, 2021
Święto Ziemniaka w Przymiłowicach
festyn w przymiłowicach
KGW Przemiłowiczanki zapraszają na Święto Ziemniaka, które odbędzie się w niedzielę 26 października 2021 r. od godz. 15 na placu za remizą OSP Przymiłowice.

W programie:
• Animacje dla dzieci, pokaz wielkich baniek mydlanych oraz niespodzianka dla najmłodszych
(dla Dzieci uczestniczących w animacjach kiełbaski gratis)
• Kącik kulinarny: kiełbaski (kijki prosimy zabrać ze sobą), pieczonki, ziemniaki pieczone w ognisku, pajda ze smalcem, domowe ciasta, kawa, herbata.

Wszystkich chętnych do spędzenia miłego niedzielnego popołudnia zapraszamy serdecznie do Przymiłowic w najbliższa niedzielę!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).