Sobota, 25 maja 2024r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

ŚWIĘTUJMY WSPÓLNIE 20 LAT POLSKI W UE

23 kwietnia, 2024
ŚWIĘTUJMY WSPÓLNIE 20 LAT POLSKI W UE
Dokładnie o północy 1 maja 2004 r. Polska stała się członkiem Unii Europejskiej. Zapraszamy na Rynek Miejski w Olsztynie do udziału w wydarzeniach uświetniających obchody rocznicowe.

Wernisaż wystawy Jurajskie Impresje Jerzego Kędziory oraz THESEUS – Aleksandra Cupiał, Szymon Parafiniak.

W programie także koncerty zespołów Cizzz Band oraz Makabunda.

Zachęcamy do udziału!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).