Wtorek, 23 kwietnia 2024r. | Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Pokaż menu

SZKOLENIE KRUS DLA ROLNIKÓW

10 marca, 2023
SZKOLENIE KRUS DLA ROLNIKÓW
KRUS logo
Urząd Miasta i Gminy w Olsztynie, Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie i Oddział Regionalny KRUS w Częstochowie zapraszają rolników na szkolenie nt.

1. Zasad przyznawania płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego w 2023 roku – e-wniosek;
2. Zasad przyznawania płatności w ramach ekoschematów.
3. BHP w rolnictwie.

Szkolenie odbędzie się 13 marca 2023 r. (poniedziałek) o godzinie 10.00 w sali sesyjnej UMiG w Olsztynie.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).