Czwartek, 13 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucjana, Antoniego
Pokaż menu

szkolenie NGO

21 maja, 2024
szkolenie NGO
napis dostępność w działalności organizacji pozarządowych
Informujemy o szkoleniu dot. Dostępności w działaniach organizacji pozarządowych dla ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH Z WOJ. ŚLĄSKIEGO, które odbędzie się 10 czerwca , w Katowicach w godzinach 12:00- 15:00, w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego, ul. Dąbrowskiego 23, sala kolumna.

Szkolenie może okazać się szczególnie pomocne dla tych organizacji, które będą grantobiorcami w projektach EFS+.

LOGO WORDInf przetw danych_wizer_Szkol NGO Dostępność prop IOD 18052024 (003)bez
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).