Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

SZKOLENIE ŚODR

03 lutego, 2023
SZKOLENIE ŚODR
LOGO ŚODR

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie zaprasza na szkolenie podstawowe w zakresie stosowania środków ochrony roślin.
Szkolenie (dwudniowe) odbędzie się: 9-10.02.2023 roku, od godz. 9:00 w Śląskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Częstochowie.
Zapisy i informacje o szkoleniu pod tel. 515 275 894 lub ŚODR Częstochowa 34 3770112, 695 660 870
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).