Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

TADEUSZ KLIMEK MISTRZEM POLSKI W PÓŁMARATONIE

22 września, 2022
TADEUSZ KLIMEK MISTRZEM POLSKI W PÓŁMARATONIE
TADEUSZ KLIMEK Z MEDALEM NA SZYI
W dniach 9-11 września 2022 r. biegacze ze Stowarzyszenia Słońca Jury brali udział w festiwalu biegowym w Piwnicznej Zdrój.

Jeden z członków stowarzyszenia, Tadeusz Klimek został Mistrzem Polski Masters w półmaratonie w kategorii +50. Serdecznie gratulujemy!

Podczas festiwalu odbył się również jeden z najtrudniejszych biegów w Polsce ,,Iron Run”. Trasę o długości prawie 140 km z powodzeniem ukończyli Leszek Gasik (29 miejsce) oraz Agnieszka Czyżewska (40 miejsce).

Na biegach górskich zadebiutował Jarosław Jasiński, który przebył dystans 23 km.

Wszystkim biegaczom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).