Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Targi JURA EXPO 2016

01 lutego, 2016
Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL

Gmina Olsztyn promowała swoją ofertę turystyczno-rekreacyjną uczestnicząc w Targach Sportu, Turystyki i Rekreacji JURA EXPO 2016.

 
Targi w dniach 29 – 31 stycznia zorganizowało Stowarzyszenie Częstochowa 2020 w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym SCOUT, w którym Gmina jako partner targów mogła promować walory swojego regionu na zorganizowanym stoisku.
 
Oferta firm, instytucji i stowarzyszeń, które miały okazję wystawić się podczas Targów jest wyjątkowo bogata.  Na targach JURA EXPO 2016 obok gminy Olsztyn prezentowali się: producenci, dystrybutorzy oraz sklepy sprzętu i odzieży sportowej, salony Spa & Wellness, siłownie i kluby fitness,stowarzyszenia, związki i kluby sportowe oraz stoiska promujące gminy i  miasta z regionu Jury.
 
Ponadto odwiedzający Targi mogli skorzystać z szeregu atrakcji towarzyszących, wśród nich między innymi: zimowy marsz nordic walking Jura Expo 2016 dla profesjonalistów i amatorów, paneli dyskusyjnych i wykładów poświęconych branży sportowej, rekreacyjnej i turystycznej.
 
Na stoisku Gminy Olsztyn każdy z odwiedzających mógł skosztować ciastek firmy Alex-Pol, w kształcie słoneczek nawiązujących do logo "Olsztyn Słońce Jury", które cieszyły się ogromnym uznaniem wszystkich gości.  Dochód z biletów wstępu zostanie przekazany na rehabilitację żużlowca Kamila Cieślara.

Źródło: http://www.olsztyn-jurajski.pl/aktualnosci/2242
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).