Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Towarzyski Turniej Tenisa Stołowego

23 czerwca, 2022
Towarzyski Turniej Tenisa Stołowego
gra w ping ponga
Po ponad dwuletniej przerwie związanej z pandemią Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie wznowił organizowane przez ubiegłe lata Towarzyskie Turnieje Tenisa Stołowego pod patronatem ówczesnego Wójta a obecnie Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharskiego.

10 czerwca 2022r. w kategorii OPEN swoje uczestnictwo zgłosili zawodnicy z terenu Miasta i Gminy Olsztyn ale również z sąsiednich Gmin oraz z Miasta Częstochowy.

W finałowej szóstce znaleźli się Jarosław Marszałek, Jerzy-Dariusz Cieślak i Andrzej Glaba natomiast na podium stanęli:
I miejsce – Krzysztof Skwara z Biskupic
II miejsce – Mariusz Nabiałek z Olsztyna
III miejsce – Mikołaj Marszałek z Częstochowy

Zwycięzca obronił tytuł mistrza poprzedniej edycji.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).