Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Trening funkcjonalny w Olsztynie

12 kwietnia, 2016
Dworzec kolejowy w Turowie - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL Dworzec kolejowy w Turowie - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL

W najbliższy piątek, 15 kwietnia w hali sportowej w Olsztynie stratuje cykl Treningów Funkcjonalnych.

- Na zajęcia zapraszam w każdy piątek o godz. 20.00 - zachęca trener personalny, Ewelina Cieślak (tel. 535 400 635)

Trening Funkcjonalny to rodzaj intensywnych ćwiczeń wytrzymałościowo-siłowych dla kobiet i mężczyzn, którego celem jest ukształtowanie (wyrzeźbienie) naszego ciała oraz poprawa ogólnej motoryki człowieka takiej jak: siła, szybkość, gibkość, wytrzymałość, zręczność, koordynacja ruchowa oraz wiele innych.

Trening Funkcjonalny polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień. Dzięki tym zajęciom spalimy zbędną tkankę tłuszczową i wymodelujemy swoją sylwetkę.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).