Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

TURNIEJ MIKOŁAJKOWO- Świąteczny LOTKI

22 grudnia, 2021
TURNIEJ MIKOŁAJKOWO- Świąteczny LOTKI
boisko
W miniony weekend, 18.12.2021 r. odbył się Turniej Mikołajkowo – Świąteczny Zawodników LOTKI i ich Rodziców.

Z zachowaniem wszelkich obostrzeń i wytycznych w związku z Pandemią COVID-19 udało się zorganizować Turniej Mikołajkowo – Świąteczny w bardzo przyjemnej atmosferze.
Miło było gościć:
– Wiceprzewodniczącą Rady Gminy – Panią Grażyna Elmanowską
– Radnego Rady Gminy – Pana Grzegorza Kotwę
– Radnego Miasta Częstochowy – Pana Dariusza Kapinosa
– Dyrektora GOSiR Gmina Olsztyn – Panią Edytę Czajkowską
– Przedstawiciela Firmy BIOFARM – Pana Michała Czarnotę
– wszystkich Sponsorów i Sympatyków, którzy przyczynili się do wyprodukowania pięknych pucharów, dyplomów, nagród na losowanie, napojów, wód, paczek pełnych słodyczy, bluz i koszulek klubowych, skarpet, nagród dla rodziców. Bez Waszego wsparcia nie moglibyśmy zobaczyć tak wspaniałych uśmiechów na buziach dzieci i rodziców.

Rywalizacja odbyła się w kategorii dzieci i młodzieży oraz Rodzic + Dziecko, Rodzic + Rodzic. Kategoria Rodzic + Dziecko walczyła o Puchar Dyrektora GOSiR. Dodatkową niespodzianką było ufundowanie i uroczyste przekazanie przez Panią Dyrektor GOSiR maszyny nagrywającej do lotek. Bardzo dziękujemy. Kolejną niespodzianką była zorganizowana galeria przez zawodników, na której można było zobaczyć zawodników z okresu kiedy zaczynali treningi i z teraźniejszości. Mały Elfik pomagał też w losowaniu dodatkowych nagród ufundowanych przez Sponsorów i Sympatyków Klubu. Każdy zawodnik otrzymał torbę słodyczy, bluzę i koszulkę Klubową, wieszak na medale, skarpety i wiele dodatkowych upominków. Rodzice po raz kolejny przygotowali wspaniałą kawiarenkę w której cały dzień mogliśmy kosztować wypieków, ciastek, ciasteczek, owoców i wiele innych smakołyków. Bardzo dziękujemy.

Inicjatywą turnieju było podziękowanie Naszym zawodnikom za sezon 2021 r., w którym włożyli wiele pracy by osiągać jak najlepsze wyniki. Bez zaangażowanie wszystkich nie byłoby możliwe osiąganie tak wielu sukcesów. Dlatego za spędzony czas i zaangażowane na treningach, na turniejach, na obozach dziękują trenerzy.

Życzymy dalszych sukcesów i POWODZENIA!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).