Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Turniej Piłki Halowej

12 lutego, 2016
Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

14 lutego 2016 r. w hali sportowej w Olsztynie o godz. 10:00 rozpocznie się turniej organizowany przez GULKS "ORŁY" Kusięta pod patronatem wójta Gminy Olsztyn, Tomasza Kucharskiego.

Głównym założeniem turnieju jest promocja piłki nożnej jako dyscypliny sportu pozwalającej aktywnie spędzać czas również w okresie aury zimowej oraz propagowanie zdrowego trybu życia, rywalizacja i zabawa kształtująca pozytywny wizerunek Gminy Olsztyn jako mecenasa sportu.

Celem widowiskowym turnieju ma być umożliwienie kibicom piłkarskim i sympatykom tej dyscypliny sportu udziału w zawodach na poziomie seniorskim w okresie przerwy zimowej w rozgrywkach ligowych. Turniej będzie miał charakter cykliczny - o randze otwartych Halowych Mistrzostw Seniorów w Piłce Nożnej - Gminy Olsztyn. 

Źródło: http://www.olsztyn-jurajski.pl/aktualnosci/2250
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).