Turniej piłki nożnej w Przymiłowicach
13 lipca, 2016
Dworzec kolejowy w Turowie - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL 3 lipca 2016 roku na boisku w Przymiłowicach obok remizy odbył się II charytatywny Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o Puchar Wspólnoty Gruntowej Wsi Przymiłowice.
Turniej odbył się z inicjatywy mieszkańca Przymiłowic Adriana Ceglarza. Fundatorem nagród była Wspólnota Gruntowa Przymiłowic.
W zawodach wzięło udział 8 drużyn. Zwycięzcą turnieju została drużyna Przymiłowic, drugie miejsce zajęły Sokołasy a trzecie Pazdany.
Marek Romański
Przewodniczący Wspólnoty Gruntowej Przymiłowic
Źródło: Urząd Gminy Olsztyn
