Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Turniej Tenisa Stołowego rozegrany

25 marca, 2016
Zamek w Olsztynie - Ziijon - Praca własna / Wikipedia / CC BY 3.0 Zamek w Olsztynie - Ziijon - Praca własna / Wikipedia / CC BY 3.0

Wiesław Jagusiak został zwycięzcą Towarzyskiego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Olsztyn. Na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Skwara, na trzecim Roman Radecki. Kolejne trzy miejsca zajęli: Jacek Wróbel, Jerzy Cieślak i Edmund Rożniewski.   

Rywalizacja sportowa przebiegała  w czterech grupach. Jednym z zawodników był honorowy patron turnieju, wójt Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski.
            
W rozgrywkach wzięli również udział: z-ca Prezydenta Miasta Częstochowy - Jarosław Marszałek, komendant Straży Miejskiej w Częstochowie – Artur Hołubiczko, Radny Gminy Olsztyn – Jacek Tomalski, rzecznik prasowy Straży Miejskiej – Artur Kucharski, Fijałkowski Marek, Fertacz Piotr, Janusz Konieczny, Adam Mofina i Mikołaj Marszałek.

Sędzią głównym w zawodach był były reprezentant Polski w tenisie stołowym, Janusz Haszcz. 

Turniej w przedświąteczny czwartek, 24 marca 2016r. w hali sportowej w Olsztynie, zorganizował Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji.

E. Czajkowska
            
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).