Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

UROCZYSTE POŻEGNANIE PANI DYREKTOR GRAŻYNY BEDNAREK

01 lutego, 2024
UROCZYSTE POŻEGNANIE PANI DYREKTOR GRAŻYNY BEDNAREK

Tuż przed feriami zimowymi pożegnaliśmy, odchodzącą na emeryturę Grażynę Bednarek, dyrektorkę Szkoły Podstawowej w Olsztynie.

26 stycznia 2024 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji pożegnania Grażyny Bednarek, która przez 36 lat pracowała jako nauczyciel matematyki, w tym przez 26 lat piastowała stanowisko dyrektora olsztyńskiej podstawówki.

Podziękowanie za wieloletnią współpracę złożyli Janusz Konieczny, przewodniczący Rady Miejskiej w Olsztynie, Tomasz Kucharski, burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn, Małgorzata Haładyj, zastępca burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn, Ewa Nocoń, kierownik Referatu Oświaty, dyrektorzy placówek oświatowych z terenu gminy Olsztyn, Barbara Krajewska, sołtys Olsztyna, Bernadetta Niemczyk, przedstawiciel olsztyńskiej Wspólnoty Gruntowej, Anna Nocuń, dyrektor Biblioteki Gminnej w Olsztynie, Edyta Śliwczyńska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie, Mariola Matysek, wieloletnia dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie, grono pedagogiczne, rodzice i uczniowie.

Pani Grażynie życzymy zdrowia, udanego wypoczynku i spełniania marzeń!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).