Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

UTWÓR MUZYCZNY O OLSZTYNIE

29 sierpnia, 2022
UTWÓR MUZYCZNY O OLSZTYNIE
Mikołaj Kubicki grający na trąbce
UTWÓR MUZYCZNY SKOMPONOWANY W OLSZTYNIE, O OLSZTYNIE, DLA OLSZTYNA
W minioną sobotę wszyscy mogliśmy usłyszeć utwór muzyczny o Olsztynie, którego premiera odbyła się podczas koncertu „Wielko – Miejski Olsztyn”.

Została skomponowana przez młodego muzyka, mieszkańca Gminy Olsztyn, wokalistę i trębacza zespołu Meek, Oh Why? – Mikołaja Kubickiego.

Meek, Oh Why? — czyli znany wszystkim doskonale raper i trębacz Mikołaj Kubicki. Swoje hitowe kawałki wydaje w wytwórni Asfalt, a jego „Zachód” wykonany w duecie z Sarsą ma już blisko 3 miliony odsłon na youtubie. W tym roku mogliście go spotkać na największych festiwalach: Męskie Granie i Opener.

Całego utworu można już posłuchać pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=jAiUvrrnXcc
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).